OFERTA / Wynajem długoterminowy

Potrzebujesz sprawdzonego pojazdu na dłuższy czas? Planujesz wyjazd służby, a może rodzinne wakacje? Nieważne, gdzie ważne na ile. Oferujemy Ci wynajem długoterminowy aut, w naszej flocie znajdziesz różnorodne modelu. Mamy coś zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla klientów indywidualnych. Samochód na dłużej niż miesiąc? Dobrze trafiłeś! W naszej wypożyczalni znajdziesz różnorodne pojazdy na wynajem!

Wynajem długoterminowy – korzyści

Jeśli potrzebujesz samochodu na dłużej niż 31 dni, wtedy powinieneś zdecydować się nad wynajem długoterminowy. Taka forma pozwoli Ci zaoszczędzić koszty związane z utrzymaniem (ubezpieczenia oraz przeglądy wliczone są w cenę najmu) i ewentualną naprawdę auta. Co więcej, tego typu wypożyczenie pojazdu jest korzystniejsze niż w przypadku formy krótkoterminowej.

Wynajem długoterminowy aut może być ciekawą alternatywą dla firm, które nie chcą posiadać samochodu na własność i np. potrzebują pojazdu jedynie przez 6 miesięcy w ciągu roku. W takich sytuacjach nasza wypożyczalnia przychodzi z pomocą!

Oczywiście tego typu formuła jest również świetną opcją dla klientów indywidualnych, którzy np. szukają dobrego pojazdu na dłuższy wyjazd czy też wycieczkę, ich własny samochód wymaga czasochłonnej naprawy i też w wielu innych sytuacjach, w których potrzebujesz czterech kółek na dłużej niż miesiąc.

Wynajem długoterminowy – nasza flota

Nasza wypożyczalnia Impressive Car może Ci zaproponować wynajem auta na miesiące. Wybieraj spośród naszej (stale się poszerzającej) floty. Znajdziesz u nas pojazdy najlepszych marek takich jak m.in. Audi, BMW, Ford, Infiniti, Jaguar, Maserati, Porsche i wiele innych.

Oczywiście nasi specjaliści z przyjemnością udzielą wskazówek dotyczących danego modelu i opowiedzą o zaletach wybranego przez Ciebie pojazdu. A jeśli będziesz zastanawiał się nad kilkoma autami, to z wielką chęcią pomożemy dobrać ten odpowiedni.

Impressive Car – wypożyczalnia samochodów długoterminowa, która znajdzie Ci pojazd idealny.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej floty!