Ekskluzywne pojazdy od lat budząc zachwyt, możliwość kierowania takimi czterema kółkami, nie wiąże się tylko z zakupem luksusowego samochodu. Teraz możesz poczuć ten dreszczyk emocji, wynajmując wymarzony pojazd. W tym tekście przestawimy ranking marek i aut, które dostępne są w naszej flocie i które zdecydowanie zasługują na miano ekskluzywnych perełek motoryzacyjnych.

Porsche – legendarny luksus

Powstała w 1934 roku marka zachwyca pojazdami, charakteryzującymi się sportową elegancją i dużymi osiągnięciami pod względem technologicznym. Spośród tej marki na pewno na wyróżnienie zasługują dwa modele:

Porsche Cayenne o mocy 400 KM,
Porsche Panamera GTS o mocy 430 KM.

Maserati – włoski styl

Pierwsze niebywałe osiągnięcie, marka ta zanotowała w 1926 roku, kiedy to ich samochód przekroczyła metę pierwszy, wygrywając przy tym Targa Florio. Symbolem Maserati jest trójzębom Neptuna, stąd też nie zaskakują opływowe kształty pojazdów. W naszej ofercie znajdziesz jeden luksusowy model:

Maserati Quattroporte o mocy 410 KM.

BMW – piękno niemieckie inżynierii

Tej marki nie trzeba przedstawiać. Wysoka jakość komponentów, ponadczasowy design i wspaniałe osiągi zarówno pod względem komfortu jazdy, jak i bezpieczeństwa sprawiają, że BMW jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm motoryzacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz wiele luksusowych aut ten marki, na wyróżnienie zasługują w szczególności dwa modele:

BMW M6 F06 Gran Coupe o mocy 560 KM,
BMN M6 F13 o mocy 560 KM.

Fisher – moc nowoczesności

Amerykańska firma mocno kojarzona jest z elektrycznymi samochodami, które charakteryzują się świetnymi parametrami. To także oryginalny design, obok którego nie sposób przejść lub przejechać obojętnie. Założona w XXI wieku firma, szybko stała się rozpoznawalna i dołączyła do grona marek luksusowych. W naszej wypożyczalni znajdziesz ekskluzywny pojazd taki jak:

Fisher Karma o mocy 408 KM.

Mercedes – pionierzy w swojej branży

Stworzenie pierwszego w historii samochodu należy właśnie do tej marki. Produkowane przez firmę Mercedes pojazdy słyną z niezawodności oraz dbałości o najmniejsze detale. Nie brakuje również innowacyjnych rozwiązań technologicznych na wielu polach. U nas znajdziesz:

Mercedes GTS AMG o mocy 510 KM.