OFERTA /Samochód na wesele

Pan Młody i Panna Młoda mogą często mieszkać w dość sporej odległości od urzędu bądź kościoła. W takim przypadku najczęściej dojeżdżają wypożyczonym, dopasowanym do ich potrzeb autem, za pomocą którego po przysiędze również przyjeżdżają m.in. do sali weselnej. Nasza firma ma w swojej flocie na wynajem samochody ślubne, które można wypożyczyć wraz z kierowcą.

Idealny samochód na ślub

W naszej flocie znajdziesz pojazdy, które dopełnią tę jakże ważną uroczystość. Z naszej strony zapewniamy wynajem samochodu z kierowcą, który odbierze Was spod domu/domów i dowiezie do:

  • fotografa,
  • kościoła,
  • sali weselnej.

W zależności od Waszych wymagań dobierzemy pojazd idealny. Oferujemy wynajem samochodu do ślubu na każdą porę roku i na każdy gust. W naszej flocie znajduje się bogaty wybór ekskluzywnych i sportowych aut, które prezentują się idealnie i na pewno Was nie zawiodą. Oczywiście oferujemy pojazdy ślubne, zarówno w klasycznej, często wybieranej bieli, jak i wielu innych kolorach.

Ekskluzywna klasyka a może sportowa nowoczesność?

Oferujemy wynajem samochodu z kierowcą, możecie wypożyczyć u nas ekskluzywne i niezwykle pasujące do tej ważnej uroczystości limuzyny, lub postawić na sportowe cudeńko, którym możemy się poszczycić. Jako jedyni w Polsce, mamy w naszej flocie dwa sportowe auta hybrydowe Fisker Karma z silnikiem benzynowym turbodoładowanym o mocy 260 KM, którymi na pewno dojedziecie na Wasz niezapomniany ślub.

Oczywiście, jeśli nie wiesz, jaki pojazd będzie najlepszy, to z przyjemnością podpowiemy i dopasujemy samochód na ślub do Waszych wymagań oraz potrzeb. A nasz kierowca zapewni Wam bezpieczną podróż w ten jakże ważny dla Pary Młodej dzień.

Wypożycz pojazd na swój ślub

Już dziś skontaktuj się z nami i wynajmij ślubne auta z kierowcą. Ceny wypożyczenia ustalmy indywidualnie w standardowym limicie 100 km. Oczywiście nasze pojazdy poza ślubem, będą przydatne również podczas innych uroczystości takich jak np. przyjęcia kawalerskie bądź panieńskie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z flotą IMPRESSIVE CAR!