PUNKTY ODBIORU / Wynajem aut Częstochowa

Wakacje, impreza rodzinna a może spotkanie biznesowe? Masz do przejechania setki kilometrów i zastanawiasz się jaki samochód temu sprosta? U nas wypożyczysz pojazdy na różne okazje! Oferujemy wynajem aut krótko i długoterminowy w Częstochowie. Nasza flota składa się z różnorodnych samochodów — rodzinnych, sportowych i luksusowych. Jesteśmy pewni, że znajdziesz model idealny dla siebie!

Wynajem aut w Częstochowie — flota

W naszej wypożyczalni IMPRESSIVE CAR dostępne są motoryzacyjne innowacje takie jak hybrydowe samochody Fisker Karma, za których kierownicą poczujesz prawdziwą moc drzemiącą pod ekskluzywną maską. Znajdziesz u nas także auta na wynajem od takich marek jak Audi, BMW, Ford, Infiniti, Jaguar, Maserati, Mercedes, Nissan, a także Porsche. Nie poprzestajemy na tym, dążymy do poszerzania naszej oferty, tak aby każdy znalazł idealny samochód, bez względu na to, jaką drogę obierze – wakacje nad morzem, w górach, luksusowy model na ślub, sportowe cudeńko, którego wypożyczenie będzie urodzinowym prezentem i wiele innych.

Z myślą o różnorodności przygotowaliśmy dla Ciebie auta na wynajem w wersji sportowej, komfortowe sedany, rodzinne SUV-y premium i inne. Zapoznaj się z naszą flotę — dostępne modele możesz obejrzeć na naszej stronie!

Wypożycz samochód w Częstochowie — IMPRESSIVE CAR

Pojazdy z naszej floty sprowadzamy z Dubaju. Nasz wynajem aut działa w formie krótko oraz długoterminowej, dzięki czemu możesz wypożyczyć wybrany samochód na tyle ile będziesz potrzebował. Nasza główna siedziba mieści się na ul. 1 Maja 3 w miejscowości Blachownia położonej niedaleko Częstochowy.

Już dziś zobacz, który z proponowanych przez nas pojazdów będzie dla Ciebie najlepszy. A jeśli nie masz pewności, za którą kierownicę chciałbyś wsiąść lub masz jakiekolwiek pytania względem naszych aut na wynajem, to z przyjemnością pomożemy i odpowiemy na każde pytanie dotyczącej naszej oferty. Poczuj moc koni mechanicznych ukrytych pod maską pojazdów z wypożyczalni IMPRESSIVE CAR – serdecznie zapraszamy!