PUNKTY ODBIORU / Wynajem aut Katowice

Poczuj moc zamkniętą pod maską samochodów z naszej nowoczesnej floty, składającej się z kilkudziesięciu niesamowitych pojazdów o świetnych parametrach technicznych! Prowadzimy wynajem aut krótkoterminowy oraz długoterminowy na terenie Katowic. Możesz wypożyczyć samochód na ślub, studniówkę, wakacje, spotkania biznesowe na drugim końcu Polski czy też na inne okazje oraz wydarzenia.

Nasza flota

W IMPRESSIVE CAR znajdziesz takie motoryzacyjne nowości premium jak samochody hybrydowe Fisker Karma oraz ponad 30 różnych aut na wynajem od cenionych producentów takich jak Audi, BMW, Ford, Infiniti, Jaguar, Maserati, Mercedes, Nissan oraz Porsche. Stałe rozszerzamy naszą flotę, aby móc oferować Ci samochody dopasowane do każdej drogi i na każdą okazję.

Znajdziesz u nas auta na wynajem, które przewiozą Cię na ślub, eleganckie i klasyczne modele na studniówkę, sprawdzone pojazdy na wieczór panieński i wiele więcej. Oczywiście możesz także wypożyczyć auto na kilka miesięcy, w tym również np. jako pojazd zastępczy, czy też wygodny samochód, którym pojedziesz na wakacje całą rodziną.

Przygotowaliśmy zarówno modele, sportowe i limuzyny, jak i sedany oraz SUV-y premium – na pewno znajdziesz pojazd dla siebie! Nowoczesne, rodzinne, ekskluzywne – mamy samochody każdego rodzaju, które możesz wypożyczyć w formie krótkoterminowej lub długoterminowej.

Wynajem aut – Katowice

Nasza siedziba w Katowicach znajduje się na ul. Pułaskiego 60. Jeśli zainteresował Cię pojazd z naszej floty, to możesz dokonać rezerwacji telefonicznej, a jeśli nie wiesz, który będzie tym najlepszym, to z chęcią pomożemy podczas wyboru!

A jeśli masz jakiekolwiek pytania względem nasz oferty lub chciałbyś dopytać o dany model, to nasi specjaliści z przyjemnością pomogą, rozwieją wątpliwości i podzielą się cennymi wskazówkami. Przed wynajem auta zachęcamy do zapoznania się z całą naszą flotą oraz szczegółami najmu.

Już dziś wypożycz idealny samochód, który spełni Twoje wymagania i dowiezie Cię bezpieczne w różne zakątki naszego pięknego kraju! Poczuj moc silnika i wyrusz w drogę! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług wynajmu aut!