Blog dla kierowców - bo samochody to nasza pasja

Automatyczna skrzynia biegów czy manual?

W dzisiejszych czasach, kiedy oferta technologii samochodowych jest szerszy niż kiedykolwiek, warto zastanowić się nad zaletami stojących za różnymi dostępnymi opcjami. Wybór między automatyczną a manualną skrzynią biegów w samochodzie może być dla wielu kierowców kwestią praktyczną. Czy warto wybrać płynność i wygodę, jaką oferuje automat, czy może bezpośrednią kontrolę i zaangażowanie w jazdę, jakie daje manual?

Darmowe parkingi w Katowicach — poradnik

Gdzie za darmo zaparkować w Katowicach? W tym artykule podpowiemy Ci, gdzie znaleźć wygodny parking na terenie miasta. Zapraszamy do lektury!

Jak wynająć samochód długoterminowo?

Poszukując pojazdu na ponad miesiąc, warto rozważyć wynajem długoterminowy. W poniższym artykule zastanowimy się na czym polega takie wypożyczenie.

Wynajem samochodu a wiek kierowcy

Zastanawiasz się w jakim wieku można wynająć samochód? Przeczytaj jakie są kryteria dotyczące wieku i czasu posiadania prawa jazdy.

Luksusowe wyposażenie samochodu dla Twojego komfortu

W tym artukule dowiesz się czym wyróżniają się te luksusowe pojazdy i jakie wyposażenie decyduje o tym, że znajdują się na wyższej półce.

Luksusowe samochody — ranking Top 7

W tym tekście przestawimy ranking marek i aut, które dostępne są w naszej flocie i które zdecydowanie zasługują na miano ekskluzywnych perełek motoryzacyjnych.