Samochody na wynajem w Impressive Car

Wypożyczanie pojazdu na wypad ze znajomymi, weekend z rodziną czy też wyjazd służbowy jest coraz bardziej popularną praktyką. Nic w tym dziwnego, w końcu, dzięki temu na określony czas możemy zyskać potrzebny nam samochód. Chcesz wynająć dużą terenówkę na wycieczkę za miasto, a może potrzebujesz eleganckiego auta sportowego na ważne wydarzenia? U nas znajdziesz wiele modeli na wynajem! W tym artykule przybliżmy Ci kwestię wieku kierowcy.

W jakim wieku można wynająć samochód?

Większość wypożyczalni, w tym również nasza, dokładnie określa minimalny wiek wynajmującego. W przypadku Impressive Car jest to min. 21 lat, przy czym prawo jazdy na terenie Polski musi być ważne przez 3 lata. Dotyczy to pojazdów takich jak np. Audi A6 C7 Quattro czy też A6 C6 Quattro, a także m.in. Hyundai Santa Fe.

Poszczególne modele na wynajem dostępne są dla kierowców, którzy ukończyli 23 lata i mają prawo jazdy ważne przez minimum 4 lata, a są to takie auta jak: Infiniti M37 S, BMW 520i F10 i wiele innych.

W Impressive Car znajdują się także samochody do wypożyczenia dla osób, których wiek wynosi minimum 25 lat, a ich prawo jazdy jest ważne przynajmniej przez 5 lat na terenie Polski. Spełniając te kryteria, można wybierać spośród takich pojazdów jak: Fisker Karma, Maserati Quattroporte i mnóstwa innych modeli, które dopasujesz do swoich potrzeb oraz wymagań.

Wynajem samochodu już od 21 roku życia

Zależy nam na oferowanie szerokiej gamy pojazdów dla osób w różnym wieku. Dlatego też bez względu na to, czy dopiero skończyłeś 21 lat i poszukujesz pojazdu na wycieczkę z przyjaciółmi, czy też masz już ponad 25 lat i potrzebujesz samochodu na służbową podróż, na pewno znajdziesz u nas coś, co Cię zadowoli. Zadbaliśmy o naprawdę duży wybór! Co więcej, oferujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy.

Znajdziesz u nas zarówno siedmioosobowe auta, idealne na wakacje z rodziną, jak i mniejsze, eleganckie modele, które możesz wynająć na ważne wydarzenia. Wszelkie informacje dotyczące wyposażenia, wymagań oraz parametrów, znajdziesz na karcie danego samochodu dostępnego do wypożyczenia.